Joomla Free Template by FatCow Hosting

Spotkanie z Dr Robertem Schleip

W dniu 26 października 2011 roku na terenie Miasteczka Naukowego Uniwersytetu w Ulm odbyło się spotkanie pomiędzy Dr Robertem Schleip i jego personelem oraz grupą aktywną K-Active Europe: Siegfried Breitenbach (Head K-Active Instructor), Denis Kraus i Urlike Aussem.

Spotkanie planowane było do godziny 2:30 ale trwało do godziny 16:00 - w związku z ożywioną dyskusją dotyczącą powięzi i tematów pokrewnych.
Szczególne podziękowania należą się Denisowi Klaus, który zrobił ogromne wrażenie na Dr Robercie Shleip - podczas rozmowy na temat K-Active Tape wykazał się ogromną wiedzą.

.

Z kolei Gregor Comploi zainteresował Dr Robert Schleip prezentacją omawiającą temat powięzi i K-Active Tapingu, którą prowadził na Kongresie w Rzymie.

Omawiane było wspólne stanowisko dotyczące powięzi i jej współdziałania z tkanką łączną oraz umieszczenie finalnego materiału na DVD, które będzie wkrótce dostępne w sklepie K-Active.

Planowane jest tworzenie projektów w temacie K-Active Tapingu i jego wpływu na powięź oraz tkankę łączną.

W marcu 2012 odbędzie się III Kongres Powięzi (3rd Facia Research Congress) w Vancouver, na którym będzie możliwość poznania naukowców i pracowników klinicznych zajmujących się powięzią.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału.

W programie Kongresu zaplanowana jest również jazda na nartach! Ogłoszenie na temat Kongresu ukaże się na stronie K-Active.

Pierwsze spotkanie należy zaliczyć do udanych, mamy nadzieję, że nie będzie ostatnim i współpraca z Dr Robertem Schleip rozwinie się.

Dalsze informacje będą przekazywane na bieżąco.


Za postęp należy uznać współpracę z jedną z największych światowych sław w dziedzinie powięzi i pozytywną reakcję Dr Roberta Schleip.