Joomla Free Template by FatCow Hosting

Nowy poziom bezpieczeństwa w FIZJOMIX


Szanowni Państwo,
W trosce o bezpieczeństwo zawieranych transakcji w naszych sklepach oraz tożsamość użytkowników naszego portalu jesteśmy w trakcie uruchamiania certyfikatów SSL.

Czym są certyfikaty SSL?

Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

W tym tygodniu (17-22.02.2015) linki do naszych serwisów będą przedstawiać się następująco:

  • https://www.kinesiologytaping.pl
  • https://www.fizjomix.pl
  • https://www.fizjomix.com


Informujemy również ze w tym tygodniu zostanie wyłączona domena: http://fizjomix.istore.pl/ , a w jej miejscu będzie https://www.fizjomix.com

Jeżeli zaobserwują Państwo jakikolwiek problem z certyfikatami bardzo prosimy o bezpośredni kontakt do działu ICT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o wypełnienie formularza kontaktowego.