Joomla Free Template by FatCow Hosting

OPINIE po kursach Warszawa, Poznań - kurs podstawowy i rozwijający - maj 2015

Dziękuję bardzo.
Dla mnie również był to mile spędzony czas, atmosfera była bardzo przyjemna, a organizacja bardzo dobra. Kurs był bardzo ciekawy i doskonale poprowadzony, zdobyłem dużo nowych i przydatnych umiejętności, oraz wiedzy. Dziękuję za zdjęcia - będą miłą pamiątką.
Pozdrawiam P.W.
P.S. Szkoda, że to już był ostatni poziom kursu Kinesiology Taping.


 

Szanowny Panie,
kurs zarówno podstawowy jak i rozwijający był na wysokim poziomie;-) Moja głowa nadal paruje z natłoku wiedzy;-) Atmosfera również rewelacyjna, fajni ludzie i "ekstremalny" Instruktor. Szkoda, ze takie szybkie tempo, bo nad niektórymi aplikacjami musiałam się zastanawiać. Skrypt imponujący, bardzo przydatny w pracy. Wiele pojęłam i szkoda, że tak krótko;-(
A.P.


 

Szanowny Panie Doktorze,
Dziękuję za przesłanie zdjęć z kursu. Chcę podziękować za kurs, jego prowadzenie i sposób przekazania ogromnej wiedzy przez Pana.
Pozdrawiam serdecznie . K.K.


 

Witam.
Dziękuję bardzo za wiadomość. Również było mi miło ponownie uczestniczyć w kursie prowadzonym przez Tomasza Senderka. Szkolenie rzeczowe, dające dużo świeżych wiadomości, ale dające też dużo do myślenia i analizowania. Teraz postaram sprawdzić wszystko w pracy z pacjentem. Myślę, że efekty będą dobre, bo już po kursie podstawowym sprawdziły się ''metody'' Tomasza.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w szkoleniach.
G.


Dziękuję za kurs i zdobycie kolejnego certyfikatu. Kurs rozwijający 30-31.05.2015r. Poznań. Kurs oceniam na 11 !!! W skali 1-10. Kurs na wysokim poziomie. Dużo nowych informacji. od pana Tomka można się wiele nauczyć.
Pozdrawiam E.